Jeśli strona źle wyświetla się na Twoim smartfonie przejdź na wersję mobilną serwisu

Masz pytania? Zadzwoń! Przedstawiciel w Warszawie:
606 87 67 37

Wycieczki Nowa Zelandia - Jak działamy

Model współpracy w ramach serwisu WycieczkiNowaZelandia.pl i NaszaNowaZelandia.pl jest prosty i przejrzysty.

Krok 0 - Wybór oferty

Wybierają Państwo ofertę ze strony WycieczkiNowaZelandia.pl w oparciu o ilość osób jaka z Wami wybiera się do Nowej Zelandii i standard zakwaterowania.

Rodzaj pakietu:

Aktualnie bazujemy na 2 sprawdzonych modelach: Self Drive i Premium a kilka razy do roku oferujemy wycieczki grupowe autokarowe.

Self Drive to oferta skierowana do osób które chcą podróżować po Nowej Zelandii samodzielnie wypożyczonym samochodem osobowym (max 5 osób) bazując na naszym programie, świadczeniach i pomocy 24/7 telefonicznej z biura w Aucklad. Do prowadzenia auta w Nowej Zelandii przez turystów wymagane jest międzynarodowe prawo jazdy które można wyrobić w Wydziale Transportu najczęściej odpowiedniego Urzędu Gminy. Pakiety Self Drive są tańsze od Premium.

Premium skierowany jest do osób które chcą aby po Nowej Zelandii woził ich licencjonowany, polskojęzyczny kierowca/przewodnik bez konieczności samodzielnego prowadzenia auta.

Kilka razu do roku organizujemy wycieczki objazdowe, autokarowe z polskojęzycznym przewodnikiem. Informacje o dostępnych terminach publikujemy na WycieczkiNowaZelandia.pl

Ilość osób:

Jest to czynnik ważny ponieważ warunkuje cenę za pakiet za osobę. Zasada jest prosta. Im więcej osób się z Wami wybierz tym mniej zapłacicie za osobę. W przypadku pakietów tzw. self drive gdzie sami prowadzicie samochód po Nowej Zelandii najdrożej jest podróżować w pojedynkę, najkorzystniej cenowo w 5 osób. W przypadku pakietów Premium gdzie podróżujecie minivanem prowadzonym przez naszego certyfikowanego kierowcę/pilota/tłumacza najdrożej jest podróżować w pojedynkę a najkorzystniej cenowo kiedy zorganizujecie grupę 10 osób.

Niezbieramy grup dla pakietów Self Drive ani Premium. Grupy zbieramy jedynie dla wycieczek objazdowych autokarowych, kilka razy do roku.

Standard zakwaterowania:

To drugi z czynników warunkujących cenę pakietu za osobę. W ofercie proponujemy zakwaterowanie w hotelach/motelach o standardzie 3*+/4* lub 4*/4*+. Pierwszy jest nieco tańszy i spełnia a czasami nawet przewyższa standardy europejskie 3*+/4*. Drugi jest nieco droższy, przeznaczony dla zamożniejszych klientów. W Nowej Zelandii nie bazujemy na hotelach 5* ponieważ ich cena jest bardzo wysoka przez duże B.

Czego nie zawiera cena:

Cena nie zawiera przelotów międzynarodowych i krajowych. Koszt przelotu do Nowej Zelandii z Poski kształtuje się między 4500 a 5500 zł z opłatami w sezonie ale należy przyjąć 5000 zł za cenę minimalną aby ze spokojem oszacować swój budżet.

Cena nie zawiera wyżywienia. Wynika to z tego iż cały czas jesteśmy w trasie i nie chcemy narzucać jadłospisów. Każdego dnia mogą Państwo skosztować różnych specjałów w różnych lokalnych restauracjach i barach do czego nakłaniamy. Nawet śniadania które można dokupić opcjonalnie sugerujemy spożywać "na mieście" gdzie jest taniej i smaczniej niż w hotelach. Średnio na wyżywienie dzienne 1 osoby należy założyć ok 10 NZD/śniadanie, 20NZD/lunch, 30NZD/kolacja. Wszystko jednak zalezy od Państwa apetytu i preferencji kulinarnych, może być taniej, może być też drożej.

W pakietach self drive cena nie zawiera paliwa. Przeważnie do przejechania jest trasa około 3500 km, zakładając że auto spali 10l/100km Pb95 koszt paliwa to około 700NZD czyli w przybliżeniu 1800 zł W pakietach Premium paliwo wliczone jest w cenę.

Cena nie zawiera ubezpieczenia podróżnego które oferujemy opcjonalnie. Jest to ubezpieczenie UNI CARE dla osób do 65 roku życia. Jest to specjalny pakiet wyłącznie dla podróżnych podróżujących do Australię lub Nowej Zelandii. Obejmuje m.in. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy, opóźnienia lub odwołania samolotu, nielimitowane koszty leczenia (bez uwzględniania chorób z jakimi przyjechaliśmy do OZ lub NZ) i inne.

Modyfikacja programów i dostosowanie do Państwa potrzeb.

Każdy program możemy indywidualnie zmodyfikować przygotowując do Państwa potrzeb, można wydłużyć pobyt w którymś miejscu, zmodyfikować atrakcje zawarte w programie, zmienić ilość dni wycieczki etc. Jeśli zmiany w programie są bardzo rozległe lub program będzie zmieniany kilkakrotnie poprosimy o wpłacenie zaliczki na poczet czasu pracy jaki musimy zainwestować w przygotowanie ofert. Opłata jest stała i wynosi 200 NZD/os. W przypadku wykupienia pakietu jest traktowana jako częścią całej należności za pakieta a nie jako opłata dodatkowa. W przypadku rezygnacji pokrywa koszt czasu spędzonego na jej przygotowanie. Wierzymy, iż zrozumieją Państwo, że spędzając czas na wielokrotnych modyfikacjach programu który może nie dojść do skutku zaniedbujemy klientów którzy czekają na przygotowanie programu dla nich, również tych którzy modyfikacji nie wymagają. Chcemy być fair wobec wszystkich dlatego szanujemy Państwa czas i pieniądze licząc a wzajemność.

Krok 1 - Kontakt

Kontakt telefoniczny lub przez formularz zapytania na stronie oferty z Panem Rafałem Żurmanowiczem rezydującym w Warszawie

Otrzymają Państwo wszelkie odpowiedzi na swoje pytania. Jest również możliwość spotkania się z Panem Rafałem w Warszawie.

Krok 2 - Umowa, f-ra, zaliczka, wpłata całości

Po ustaleniu wszelkich szczegółów dot. planowanej podróży przygotowujemy niezbędne dokumenty: umowę uczestnictwa w wycieczce, f-rę proforma na zaliczkę jeli jest więcej niż 45 dni do wyjazdu lub na całą kwotę jeśli jest mniej niż 45 dni do wyjazdu. Wszelkie wpłaty kierowane są bezpośrednio na konto GLT w Nowej Zelandii dzięki czemu mają Państwo gwarancję iż wpłacone pieniądze zawsze trafią do Organizatora. Nasz przedstawiciel w Polsce nie pobiera żadnych opłat, zaliczek czy wpłat całości. W przypadku wykupienia ubezpieczenia polisy są wystawiane niezwłocznie po zaksięgowaniu należności na koncie aby działały w przypadku rezygnacji z imprezy. Po otrzymniu wpłaty zaliczki otrzymają Państwo potwierdzenie założenia rezerwacji w konkretnych hotelach. Po zaksięgowaniu wpłaty całości otrzymają Państwo vouchery podróżne. Nie należy się przejmować jeśli zaginą. Mamy ich oryginały w biurze w Auckland i przekażemy Państwu po powitaniu na lotnisku w Auckland.

Podróż do Nowej Zelandii

Posiadając komplet dokumentów można udać się w podróż do Nowej Zelandii czy Australii. Przylatując na miejsce jesteście odbierani przez pracownika naszego biura w Auckland i zaczyna się przygoda na końcu świata.
Opinie o naszych wycieczkach po Nowej Zelandii i Australii

Wycieczki Nowa Zelandia

Newsletter Wycieczki Nowa Zelandia

Wycieczki Nowa Zelandia

Wcieczki Nowa Zelandia: FAQ

Odpowiedzi na najzęściej zadawane pytania dotyczące tematu: wycieczki Nowa Zelandia. Jeśli poniższe linki nie rozwiążą Twoich wątpliwości pisz śmiało na adres rezerwacja[@]wycieczkinowazelandia.pl. Odpowiemy niezwłocznie.
Możesz rownież zadzwonić do nas: 0048 606 87 67 37 od poniedziałku do piatku 9-18 i w soboty od 10-14

Wycieczki Nowa Zelandia

Staramy się zapewnić 100% satysfakcji.

Wycieczki Nowa Zelandia to nasza pasja. Staramy się bardziej!

Wycieczki do Nowej Zelandii to nie tylko podróż turystyczna. Wyprawa na drugi kraniec globu to dla wielu osób podróż marzeń. Tak samo było w naszym przypadku kiedy kilka lat temu wybraliśmy się na wycieczkę do Nowej Zelandii. Dlatego rozumiemy wasze oczekiwania. Nam nic nie musicie tłumaczyć, rozumiemy to bez słów.

Skontaktuj sie z nami

Zadzwon do nas lub napisz

Wycieczki Nowa Zelandia

Opublikowane na stronach www.wycieczkinowazelandia.pl informacje lub ceny nie stanowia oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.