Dlaczego nie dołączamy osób postronnych do grup naszych klientów.

Wycieczki Nowa Zelandia Tongariro Alpine Crossing

Zawsze jest mi przykro, że musimy odmawiać. Chcielibyśmy aby każdy chętny mógł skorzystać z naszych pakietów zwiedzania Nowej Zelandii. Ale jest alternatywa!

Jak większość z Was wie, a Ci którzy jeszcze nie wiedzą właśnie się dowiedzą skupiamy się na organizacji wyjazdów na indywidualne zamówienia. Zazwyczaj są to wycieczki rodzinne do Nowej Zelandii lub wycieczki do Nowej Zelandii grupy znajomych. Oznacza to, że do takiej grupy nie mogą zostać dołączone osoby postronne. 

Co to oznacza w praktyce?

Realizujemy zwiedzanie Nowej Zelandii na zlecenie konkretnego klienta. Zazwyczaj plany potencjalnych gości bazują na naszych podstawowych programach. Są one zoptymalizowane w oparciu o ilość dni i techniczne możliwości realizacji trasy.

Wycieczki
Nowa Zelandia
SELF DRIVE

samochód, hotele, atrakcje w cenie

od 5210 zł
Cena za osobę bez przelotu
Wycieczki
Nowa Zelandia
PREMIUM

Polskojęzyczny przewodnik, kierowca, transport, hotele, atrakcje w cenie

od 8350 zł
Cena za osobę bez przelotu
Bilety lotnicze
Nowa Zelandia

Przelot na tzw. “jednym bilecie” w dwie strony. Opłaty w cenie.

od 6400 zł
Cena za osobę w dwie strony

Zazwyczaj nasi goście chcą wprowadzić do programu tylko kosmetyczne zmiany, które zazwyczaj realizujemy. Czasami zdarzają się bardziej finezyjne pomysły. Jesteśmy na to gotowi choć nie zawsze jest możliwość ich realizacji. Przedstawiamy swoje argumenty, rozmawiamy i zawsze dochodzimy do konsensusu. Programy są zoptymalizowane i wynika to z lat jakie spędzamy na realizacji Waszych marzeń o podróży po Nowej Zelandii.

Z dumą mogę stwierdzić, że Ci którzy z nami zwiedzali Nową Zelandię uważają iż robimy to profesjonalnie “od a do z”, właśnie tak jak oni sobie tego życzyli i to jest dla nas najważniejsze. Brak negatywnych opinii tylko potwierdza ich pogląd co nas cieszy. Niezmiernie!

Rafał Żurmanowicz
Rafał Żurmanowicz
WycieczkiNowaZelandia.pl

Ale dlaczego? Ja się z nimi dogadam! Będzie super.

W to nie wątpimy nigdy. Wierzymy we wszystkich potencjalnych klientów, którzy się do nas zgłaszają bo trzeba być pasjonatem podróżowania aby chcieć się wybrać na koniec świata. I tak jak Wy wierzymy, że mógłby to być świetny wyjazd ale mimo wszystko nie.

Nasza decyzja wynika z naszych wieloletnich doświadczeń i doświadczeń naszych klientów. Wyjazd od Nowej Zelandii dla większości naszych gości jest podróżą marzeń mniejszych lub większych. Marzenia to marzenia. Zarówno my jak i nasi klienci chcemy aby po tej podróży pozostały jedynie pozytywne wspomnienia. Dołączenie osoby postronnej do tego typu grupy, oczywiście za zgodą grupy może generować zbędne napięcia a to negatywnie wpływa na realizację programu, atmosferę podczas wycieczki i wspomnienia z podróży. Mieliśmy już takie próby. Przeżyliśmy to zarówno my jak i nasi klienci. Wszystkie strony dochodziły do wspólnego wniosku. 

Nie ma sensu psuć sobie wyjazdu. Niektórzy czekali na niego latami. Wyjazd nie jest tani. Zgoda na dołączenie osoby postronnej czy to z chęci nieznacznego obniżenia kosztu czy wyłącznie z chęci dobrego uczynku może przynieść więcej szkód niż korzyści obydwu stronom.  

Osoba taka może choć nie musi mieć inne wyobrażenie wspólnej podróży niż członkowie grupy, może nie zgadzać się z ich poglądami, opiniami, oczekiwaniami. Nie ma sensu ryzykować choć czasami jest taka pokusa. 

Chcę skorzystać z waszego pakietu zwiedzania Nowej Zelandii ale nie mam z kim jechać.

Postaraj się znaleźć wśród rodziny, znajomych w realu lub social mediach osób, które też chciałyby wybrać się w podróż na koniec świata. Może chętnie dołączą się do Ciebie bo są w podobnej sytuacji albo chcą obniżyć koszt wyjazdu. 

Jest alternatywa! Grupa społeczna. Czy uda się ją zebrać?

Przed 2020 rokiem, zanim Nowa Zelandia się zamknęła na cztery spusty próbowałem  zorganizować dla osób, które nie mają z kim zwiedzić Nowej Zelandii “grupę społeczną”. Nie jest to łatwe zadanie ale jeśli zgłoszą się do nas osoby, które chciałyby w takiej inicjatywie wziąć udział mogę podjąć się wyzwania od strony logistycznej. Zapraszam do kontaktu przez formularz lub telefonicznie 606876737

wycieczkinowazelandia.pl Nowa Zelandia

Wycieczki Nowa Zelandia
Już teraz zaplanuj zwiedzanie Nowej Zelandii z polskojęzycznym przewodnikiem, kierowcą, tłumaczem (3w1) lub samodzielnie z naszą opieką 24h / 7 dni w tygodniu

Zobacz listę pakietów

Wartościowy tekst? Doceń i zadziałaj!
Total
0
Shares
1 comment
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Poprzedni artykuł
Marae - dom spotkań, park Geotermalny Te Puia

Nowości w pakietach zwiedzania Nowej Zelandii

Następny artykuł
WycieczkiNowaZelandia.pl - Air New Zealand

Nowa Zelandia znosi obowiązkową Travel Declatation.

Podobne artykuły